Ako zbaliť chlapa (praktická príručka)

Autor: Elena Engelová | 26.3.2014 o 15:39 | (upravené 26.3.2014 o 19:32) Karma článku: 3,75 | Prečítané:  1629x

Ak ste sama, ak vám manžel zdupkal za mladšou a už vás nebaví chodiť po svete ako rozvedená, jednoducho si nájdite iného. Je to možno ľahšie, ako si myslíte.

V prvom rade sa treba rozhliadnuť, nebudete predsa brať hocičo, taká zúfala nie ste. Ak je výber určený, treba vysondovať, ako je na tom s partnerkou. Ak je rozvedený, sondovanie odpadá, treba len zistiť, či nie je príliš dlho sám, mohol by mať neprijateľné návyky (pivo, krčma, televízor). Ak je už dlho ženatý, námaha na zbalenie nebude až taká veľká. Mladoženáčov vynechajte.

Ideálny je chlap okolo päťdesiatky s rozvinutou krízou stredného veku. Bilancuje, hodnotí a trasie sa hrôzou, že život končí a on si ešte ani neužil. Takýto tvor je predvarený a môžete začať s balením. Úplne ideálne je, keď budete do neba vyzdvihovať jeho vlastnosti, schopnosti, výkony a v neposlednom rade jeho zachovalú vizáž. Ak ste kolegovia v práci, vedzte, že máte napoly vyhrané.

Teraz treba voliť taktiku ďalšieho postupu. Ak máte osobné problémy, požiadajte ho o radu. Muži veľmi radi rozdávajú rozumy a radi sa počúvajú, keď hovoria „k veci“. Dajte mu najavo, ako ho obdivujete a ako vám pomáha a aký je chápavý a rozhľadený.

A pritom nezabúdajte na drobné veci, ako je vaše sexi oblečenie, upravené vlasy a podobné finty. Ak budete cítiť, že je už zaháčkovaný, nepriťahujte, len ho udržiavajte v patričnej vzdialenosti. Niekedy pomôže zaflirtovať si s ďalším kolegom. Prebudí to jeho lovecké pudy. Vtedy možno treba trošku pritiahnuť, aby bolo jasné, že sa nemieni vyšmyknúť.

Úplne ideálna a vyskúšaná finta je, zaviesť reč na jeho partnerský vzťah. Zaručene sa dozviete, že už to tak neklape, že láska sa vytratila a bla bla. Vtedy použite niečo, čo na prvý pohľad vyzerá ako ťah proti sebe, ale efekt je opačný, vyjdete z toho ako ušľachtilá duša a zaboduje na 100%. Povedzte mu, že by si mal vzťah usporiadať a snažiť sa to s manželkou dať zas do poriadku. Celkom určite odmietne. Kto by sa chcel vrátiť k manželke, keď má na obzore dobrodružstvo a návrat do mladosti. Nájdu sa aj výnimočné charaktery, ale s takými by ste sa takto ďaleko vôbec nedostali. Toto môžete ešte párkrát zopakovať, vždy to prinesie ovocie v podobe jeho obdivu k vášmu dobrému srdcu.

Teraz už nastáva druhá fáza. Ak si uloveného chcete nechať, treba udicu riadne pritiahnuť. Nebude sa brániť. Bude rád, že prežíva druhú mladosť a bude si myslieť, že to celé bola jeho aktivita, že je dobrý a ženy naňho ešte letia. V tejto fáze to už asi docvakne aj manželke, takže buď ho vrátite domov, čo asi nebude možné, alebo mu dáte najavo, že ste veriaca a vaša viera vám nedovoľuje takýto bezbožný vzťah. Nezabudnite mu povedať, že je vám jeho manželky veľmi ľúto a že s ňou cítite, že takto ste to nechceli a opäť bla bla. Rozhodne sa rýchlo, na to sa môžete spoľahnúť.

Takýmto spôsobom ulovený partner vás bude oddane milovať až do chvíle, kedy si uvedomí, že iba vymenil ženu za ženu a že nie ste ničím výnimočná. Ale toto mu netreba dovoliť. Zahŕňajte ho aktivitami a programom každý deň, dajte mu ho schváliť, aby si myslel, že je jeho autorom, nedovoľte mu samostatne myslieť, majte ho pod kontrolou. Nebude to ťažké, jemu sa aj tak nebude chcieť čokoľvek podnikať. Stačí mu pocit, že bozkávate zem po ktorej chodí, to vyživuje jeho ego dostatočne.

Keď mu to celé konečne dôjde, bude už preňho neskoro, manželka bude buď na psychiatrii, alebo rada, že ho má z krku a vy sa už nemusíte obávať, že vaša posteľ zostane prázdna. Udicu môžete povoliť, už vám neubzikne, nemá kam. Ak si ho medzitým zabezpečíte varením a inými službami, môžete ho pokojne „odháčkovať“, nebude mať túžbu po slobode, ani by nevedel, čo si s ňou počať. Takto ulovený potenciálny manžel nie je síce žiadna devíza, bude už len starší, ufrflanejší, nespokojnejší a chorý, treba si rozmyslieť, či za udicou nasadiť chomút, alebo včas jedinca vypustiť na „slobodu“ a poobzerať sa po niečom lepšom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?